Pakiet Leasing Plus

Pakiet Leasing Plus
Wybierając Leasing w Idea Getin Leasing otrzymujesz kompleksowy pakiet rozwiązań, który w istotny sposób ułatwia obsługę posiadanych produktów oraz zapewnia dostęp do szerokiej gamy ofert i usług związanych z użytkowaniem Twojego pojazdu - Oferta leasingu pojazdów o DMC < 3,5 t.

Pakiet Leasing Plus obejmuje:

 
Zarządzanie produktami

Otrzymujesz dostęp online do swoich umów, produktów i wniosków. Po zalogowaniu masz pełen dostęp do produktów z których korzystasz, aktualny stan umowy(-ów), bieżące informację dotyczące raty, e-faktury i e-dokumentów, pojazdu, ubezpieczenia a dzięki temu wygodne kontrolowanie swoich wydatków i płatności.

Zgłoszenie szkody

Wygodnie możesz skorzystać z kompleksowej i bezpłatnej formy likwidacji szkody.

Więcej
Dostęp do e-dokumentów

W jednym miejscu 24 godziny na dobę masz stały dostęp do Faktur i innej korespondencji przesyłanej do Ciebie.

Więcej
Obsługę posprzedażową

Całodobowy dostęp do obsługi pism i wniosków.

Więcej
Kompleksowe ubezpieczenia

Skorzystasz z dostępu do atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych.

Więcej
Rachunek do spłaty

Otrzymasz wygodny rachunek firmowy służący również do spłaty rat leasingowych Twojego pojazdu.

Więcej
Auto serwis online

Łatwo umówisz naprawę mechaniczną, przegląd okresowy lub wymianę opon.

Więcej
Kartę paliwową BP

Wygodna forma tankowania z rabatami i odroczonym terminem płatności.

Więcej

To nie wszystko! Dla wszystkich Klientów aktywnie korzystających z Pakietu Leasing Plus mamy dodatkowe bonusy!

Giełda ogłoszeń

Wybieraj z wielu ofert samochodów nowych, używanych i poleasingowych.

Więcej
Atrakcyjne oferty

Skorzystaj z atrakcyjnych ofert, promocji i rabatów przygotowanych tylko dla naszych Klientów.

Więcej

Sprawdź jakie to proste. Zarejestruj się teraz

Zapytaj o ofertę

Pozostałe produkty

Formularz kontaktu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Getin Leasing S.A z siedzibą we Wrocławiu (53-611) przy ul. Strzegomskiej 42B w celu realizacji powyższego zgłoszenia (wymagane w celu uzyskania odpowiedzi) na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn.zm). Oświadczam także, że zapoznałem się z Ogólnymi warunkami korzystania przez Użytkowników z Witryny Internetowej Bankkierowcy.pl oraz Polityką Prywatności.

Idea Getin Leasing S.A., z siedzibą we Wrocławiu (53-611) przy ul. Strzegomskiej 42B (Idea Getin Leasing), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Idea Getin Leasing wyłącznie w celu obsługi dokonanego zgłoszenia. Idea Getin Leasing informuje także o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku, gdy zgłoszenie dotyczy produktów lub usług bankowych, odbiorcą danych osobowych będzie Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Bank). Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale warunkuje obsługę dokonanego zgłoszenia.

W zakresie zgłoszenia dotyczącego produktów lub usług bankowych, których odbiorcą jest Bank, Getin Noble Bank S.A., z siedzibą w Warszawie (01-208), przy ul. Przyokopowej 33, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te zostały przekazane Bankowi przez Idea Getin Leasing, będą przetwarzane przez Bank wyłącznie w  celu obsługi dokonanego zgłoszenia. Bank informuje także o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na szczególną sytuację oraz sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania tych danych osobowych innemu administratorowi danych.

Dołącz do nas
Załóż konto