Pożyczka

Pożyczka

Jesteś przedsiębiorcą szukającym prostych procedur, niskich wpłat oraz niewygórowanej ceny? Pożyczka jest dla Ciebie. Przedmiotem finansowania mogą być samochody osobowe i ciężarowe – zarówno te o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, jak i powyżej. Pojazdy dostawcze, specjalistyczne, ciągniki, przyczepy i naczepy, motocykle, maszyny i urządzenia rolnicze i leśne – wszystkie je możesz sfinansować za pomocą pożyczki.

Co nas wyróżnia?

 • uproszczone procedury
 • niskie wpłaty własne lub ich brak
 • finansowanie przedmiotów nowych i używanych
 • możliwość refinansowania zakupu samochodu
 • długie okresy finansowania: 120 miesięcy dla nowych przedmiotów i 96 miesięcy dla używanych
 • bez zgody współmałżonka przy zobowiązaniach do 50 tys. zł – pojazdy nowe i do 30 tys. zł – pojazdy używane
 • niskie oprocentowanie z racji zabezpieczenia spłaty pożyczki na finansowanym przedmiocie oparte o wibor 3M ( w przypadku maszyn i urządzeń rolniczych)
 • kwota pożyczki do 150% wartości przedmiotu
 • możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia (w przypadku nowych samochodów) i oprzyrządowania (w przypadku ciągników rolniczych)

Możliwość wykupienia ubezpieczeń:

 • ochrony prawnej
 • na życie
 • GAP
 • komunikacyjnych
Zapytaj o pożyczkę

Formularz kontaktu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Idea Getin Leasing S.A z siedzibą we Wrocławiu (53-611) przy ul. Strzegomskiej 42B w celu realizacji powyższego zgłoszenia (wymagane w celu uzyskania odpowiedzi) na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn.zm). Oświadczam także, że zapoznałem się z Ogólnymi warunkami korzystania przez Użytkowników z Witryny Internetowej Bankkierowcy.pl oraz Polityką Prywatności.

Idea Getin Leasing S.A., z siedzibą we Wrocławiu (53-611) przy ul. Strzegomskiej 42B (Idea Getin Leasing), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Idea Getin Leasing wyłącznie w celu obsługi dokonanego zgłoszenia. Idea Getin Leasing informuje także o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. W przypadku, gdy zgłoszenie dotyczy produktów lub usług bankowych, odbiorcą danych osobowych będzie Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Bank). Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale warunkuje obsługę dokonanego zgłoszenia.

W zakresie zgłoszenia dotyczącego produktów lub usług bankowych, których odbiorcą jest Bank, Getin Noble Bank S.A., z siedzibą w Warszawie (01-208), przy ul. Przyokopowej 33, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te zostały przekazane Bankowi przez Idea Getin Leasing, będą przetwarzane przez Bank wyłącznie w  celu obsługi dokonanego zgłoszenia. Bank informuje także o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie wniesienia, w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na szczególną sytuację oraz sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania tych danych osobowych innemu administratorowi danych.

Dołącz do nas
Załóż konto