Wróć do poprzedniej strony

Partnerzy

Neptis S.A.

Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem innowacyjnych rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracy pracowników mobilnych czy twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik. NEPTIS S.A. działając od 2008 roku w segmencie B2B stała się rynkowym liderem w zakresie świadczenia usługi usług monitoringu pojazdów dla sektora MSP. Dostarcza zarówno rozwiązania terminalowe wykorzystujące technologię GPS/GPRS jak i dedykowane aplikacje dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android.

Produkty i usługi NEPTIS skierowane dla segmentu B2C to głównie rozwiązania dostępne na platformy mobilne IOS, Android, Blacberry czy WP7/WP8. Aplikacje dostarczone przez NEPTIS zostały pobrane ponad 1.000.000 razy. Firma posiada również kompetencje w zakresie analizy trafficu które wykorzystuje przy tworzeniu rozwiązań nawigacyjnych jak i prac kartograficznych.

Potwierdzeniem stabilności firmy jak i jej innowacyjności są liczne nagrody i wyróżnienia w tym między innymi Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 czy zdobycie nagrody Firma Roku Polskiego Internetu 2K13.

Dekra Polska Sp. z o.o.

DEKRA Polska jest liderem w zakresie usług rzeczoznawczych dla banków, towarzystw leasingowych, firm car fleet management, blisko współpracuje również z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Rzeczoznawcy DEKRA wykonują m.in.: identyfikację pojazdów, wyceny pojazdów, oceny powypadkowe, opinie techniczne, ekspertyzy z zakresu ruchu drogowego, wyceny maszyn, odbiory techniczne pojazdów. DEKRA Polska świadczy usługi rzeczoznawcze od 1996 r. w oparciu o ogólnopolską sieć Partnerskich Biur Rzeczoznawczych oraz Rzeczoznawców etatowych. Również dziedzina badań technicznych pojazdów jest jednym z istotniejszych obszarów działalności holdingu DEKRA. Corocznie diagności DEKRA wykonują około 20 mln okresowych badań technicznych pojazdów w całej Europie.

Inter Cars S.A.

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Inter Cars SA posiada obecnie 153 filii w kraju (w tym 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych.

Motointegrator.pl

To projekt Grupy Inter Cars. Jest to platforma e-commerce, która nie tylko umożliwia zakup części, opon  i akcesoriów samochodowych, ale również ich montaż w jednym z ponad 2600 warsztatów sieci Inter Cars. Platformę miesięcznie odwiedza około milion użytkowników, co daje jej pierwsze miejsce wśród internetowych sklepów motoryzacyjnych w Polsce.

BP

BP rozpoczęła działalność w Polsce 17 grudnia 1991 roku i szybko stała się liderem wśród zagranicznych koncernów paliwowych w Polsce. Pozycję tę utrzymuje do dziś. Obecnie sieć BP liczy ponad 455 stacji — wszystkie charakteryzują się atrakcyjną lokalizacją, wysokim standardem obsługi oraz bogatą ofertą produktów i usług. Trzynaście stacji z logo BP można też spotkać przy autostradach i drogach ekspresowych: A4, A2, A6, A18, S1, S3, S7.

Częścią BP w Polsce jest Castrol, jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących, jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem ministra gospodarki i pracy w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Nowa, zaawansowana formuła czyszcząca zastosowana w gamie paliw BP Ultimate chroni kluczowe elementy silnika przed zużyciem.

Przyjeżdżając na stacje, kierowcy mogą także skorzystać z myjni automatycznej lub bezdotykowej. Urządzenia myjące na stacjach BP należą do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych na świecie. Formuły programów opracowano z myślą o skutecznym i delikatnym usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Stosowane preparaty zabezpieczają karoserię przed osiadaniem kurzu, przedłużając trwałość lakieru.

Klienci korzystający z oferty stacji BP mogą zbierać punkty w unikalnym na rynku, multipartnerskim programie bonusowym PAYBACK, wymienić je na nagrody lub przekazać na wsparcie akcji PAJACYK.

Dla klientów flotowych BP udostępnia karty paliwowe BP PLUS Routex, dzięki którym możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Karty BP PLUS zapewniają wygodę bezgotówkowych zakupów, pełne bezpieczeństwo każdej dokonywanej transakcji oraz kontrolę nad wydatkami. Od 16 lat stale rozwijamy naszą ofertę i dziś karta BP PLUS to najbardziej zaawansowana karta na polskim rynku, o czym świadczy choćby bardzo duża liczba nagród, którą temu produktowi nadają klienci. Od początku ich funkcjonowania postawiliśmy na kompleksową i profesjonalną obsługę w zarządzaniu flotą oraz nowoczesne narzędzia internetowe. Karty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kierowcom swobodny dostęp do produktów i usług, a administratorom floty dać pełną kontrolę wydatków.

Bosch Service

Bosch Car Service i AutoCrew
to nowoczesne sieci warsztatów samochodowych administrowane przez firmę BOSCH oferujące kompleksową obsługę samochodów wszystkich marek. Obie sieci oferują usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji oraz napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych oraz sprzęgieł. Wybrane punkty posiadają przechowalnie opon dopasowane do wymagań lokalnego rynku, serwisy blacharsko-lakiernicze, pomoc drogową, stacje kontroli pojazdów. Część serwisów zajmuje się montażem i obsługą instalacji gazowych. Ponad 100 serwisów obsługuje również samochody dostawcze powyżej 3,5t oraz samochody ciężarowe. Oprócz świadczonych usług naprawczych, w każdej stacji Bosch Car Service i AutoCrew dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch.

Bogata historia i imponująca teraźniejszość
Początki sieci Bosch sięgają 1921 r. W Polsce pierwsze warsztaty Bosch Service powstały w 1992 r.
Bosch Service i AutoCrew zrzeszają na świecie blisko 18 000 serwisów, zaś w Polsce około 370. Znaczna część z nich wdrożyła system ISO 9001:2008 w zakresie naprawy pojazdów. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Liczy się dla nas klient
Dodatkowym atutem sieci Bosch Service i AutoCrew jest rozmieszczenie punktów sieci – są one po prostu bliżej klientów. Wszystko to powoduje, że od lat liczba klientów korzystających z usług naszej sieci Bosch Service i AutoCrew sukcesywnie wzrasta. Nieustannie rośnie również liczba warsztatów należących do obu sieci, mimo rygorystycznych kryteriów jakościowych, m.in. częstych audytów kontrolnych, wizyt „tajemniczego klienta” w serwisach oraz obowiązkowych szkoleń zarówno dla pracowników warsztatowych, jak i dla pracowników Punktu Obsługi Klienta.